• Przedszkole pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 5:30-16:30.

Stawka za żywienie wynosi 10 zł dziennie za trzy posiłki.

Organem prowadzącym i nadzorującym jest Urząd Miejski w Orzeszu oraz Delegatura w Rybniku.

Stawki opłat za przedszkole są zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Orzeszu.

Zarządzenie Nr 1/ 2017/2018 Dyrektora Przedszkola Nr 2 Orzeszkowe Brzdące w Orzeszu z dnia 24 sierpnia 2017 roku w sprawie: ustalenia warunków opłat za świadczenia: za wyżywienie i pobyt dziecka w Przedszkolu Nr 2 Orzeszkowe Brzdące w Orzeszu

Organem prowadzącym i nadzorującym pracę przedszkola jest Miejski Zespół Oświaty w Orzeszu oraz Delegatura w Rybniku.

Nasze przedszkole posiada Statut oraz Strategie działań w poszczególnych sytuacjach. Z tymi dokumentami można zapoznać się na terenie placówki.